Dantų tiesinimas Invisalign kapomis

Invisalign kapos


Didžiuojamės galėdami pasiūlyti revoliucinę naujovę ortodontijoje INVISALIGN www.invisalign.com
Daugybę metų breketai buvo vienintelė galimybė dantų tiesinimui, šiai dienai yra alternatyva - Invisalign sistema. Tai plonytės, permatomos "kapos", kurias užsidėjus ant dantų, net žiūrint iš arti, jos praktiškai nepastebimos. Vienintelis kas žinos, kad jas dėvite - jūs pats. Invisalign gali jums suteikti šypseną, kurios senai norėjote, be dantų breketų, kurių visada vengėte. Jūs galite drąsiai šypsotis gydymo metu. Invisalign kapos priglunda prie dantų, yra patogios dėvėti. Jas galima nusiimti tam, kad pavalgyti, išsivalyti dantis. Invisalign efektyvumas įrodytas daugybe klinikinių tyrimų.

   Kaip atrodo dantų tiesinimas su INVISALIGN? Žingsniai, trukmė, dėvėjimas

Kaip atrodo dantų tiesinimas su INVISALIGN? Pirminėje konsultacijoje gydytojas įvertins, ar jūs tinkamas kandidatas Invisalign. Jei taip, sudaromas gydymo planas ir nuimami atspaudai, kurie nusiunčiami į Invisalign laboratoriją. Joje naudojant kompiuterines 3D technologijas sukuriama individuali gydymo programa ir pagaminama eilė komplektų Invisalign kapų (kiek - priklauso nuo kiekvieno atvejo individualiai). Vienas komplektas kapų dėvimas apie 2 savaites, tada imamas sekantis. Taip palaipsniui savaitė po savaitės, milimetras po milimetro dantys stumiami į tą poziciją, kuri pageidaujama, t.y. dantys idealiai ištiesinami. Kas 4 - 6 savaites reikia atvykti pasirodymui pas gydytoją, panašiai kaip ir nešiojant breketus. Gydymo trukmė taip pat individuali, nuo 9 iki 15 mėnesių.

Invisalign kapos yra nuimamos, tačiau jas reikia dėvėti nuolat, ne mažiau kaip 22 valandas per parą, kitaip nebus gautas norimas rezultatas. Kartais gydymas pradžioje gali šiek tiek įtakoti kalbą, garsų tarimą. Tačiau tai greitai praeina (paprastai per pirmas kelias dienas), kai priprantama prie gydymo. Be to, kaip ir su kitais ortodontinio gydymo būdais, pradžioje gali jaustis veržimas, šioks toks maudimas, kadangi dantys stumiami tam tikra jėga, tačiau tai būna pirmas 2-3 dienas užsidėjus naują kapų komplektą, po to praeina.

Yra ir daugiau sukandimo defektų, kuriuos galima koreguoti su Invisalign, bet apie tai reiktų pasikonsultuoti su kvalifikuotu Invisalign odontologu.

   Invisalign sistema dažniausiai naudojama tiesinant:

  • Susigrūdusius dantis
  • "Uždarant" tarpelius tarp dantų
  • Gilų sukandimą: kai viršutiniai dantys per daug perdengia apatinius
  • Kai dantis reikia stumt ne daugiau 4-5 mm

   Su Invisalign ne visais atvejais įmanoma pataisyt (priklauso nuo defekto dydžio):

  • Kryžminį sukandimą: kai apatiniai šoniniai dantys perdengia viršutinius
  • Atvirą sukandimą: kai sukandus tarp viršutinių ir apatinių dantų lieka tarpas (priklauso nuo defekto apimties)
  • Kai dantų pozicijos defektas labai didelis- reikia stumt daugiau, nei 4-5 mm
  • Kai defektas ne tik dantų eilių, bet ir skeletinis

Dantų tiesinimas kapomis vyresniame amžiuje

ATSILIEPIMAI

 

Konsultacijai registruokitės telefonu arba internetu