Dantų balinimas kapomis

Dantų balinimas kapomis

Šypsena – viena gražiausių gamtos žmogui suteiktų dovanų, todėl stengiamės kuo labiau atkartoti jos natūralumą. Dantų balinimas kapomis – viena populiariausių ir paprasčiausių procedūrų Jūsų šypsenai. Dantys pakeičia spalvą dėl daugybės priežasčių. Vieniems žmonėms jie pagelsta dėl senėjimo, dažančių maisto produktų – dažniausiai gėrimų ir tabako. Kitiems – nuo ligų arba tiesiog dėl genetinių žmogaus savybių. Viena iš išeičių – dantų balinimo kapos.

Vizito klinikoje metu gydytojas Jums patars, kaip geriausiai atlikti dantų balinimo procedūrą. Pirmojo vizito metu nuimsime dantų atspaudus ir pagaminsime individualias kapas, į kurias dedama balinanti medžiaga.

Daugelis tyrimų patvirtina, kad sveikų dantų balinimas kapomis (vandenilio peroksidu) yra saugus, nepakeičia danties ir aplinkinių audinių struktūros. Sukurta daugybė mitų apie dantų balinimo žalą, bet jie neatitinka tiesos. Maža to, dantų balinimas kapomis laikomas viena saugiausių kosmetinės odontologijos procedūrų.

Pagaminus specialias priemones – formeles (kapas) – pacientas, apmokytas gydytojo, dantis gali balintis namuose. Procedūra užtrunka 10-14 naktų.

  Balinimo kapų naudojimas:

Balinimo kapų naudojimas visai paprastas: dantų balinimo gelis įšvirkščiamas į kapą, kuri uždedama ant dantų. Tuo metu vyksta procesas: aktyvus komponentas – karbamido peroksidas – skyla, deguonis patenka į emalį ir skaido spalvotus junginius. Danties struktūra nesikeičia, tik šviesėja. Uždėtą balinimo kapą, pripildytą geliu, naudokite visą naktį arba tiek, kiek laiko nurodė gydytojas. Jis Jums suteiks ir balinimo instrukciją.

Nepamirškite, kad dantų balinimas kapomis nebalina plombų ir protezuotų dantų. Balinimo metu dantys gali tapti jautrūs, tad balinimą galite nutraukti ir tęsti, kuomet jautrumas praeis. Balinimo kapomis namuose metu nerekomenduojame vartoti maisto produktų, kurie gali dažyti, nerekomenduojama rūkyti.

  Balinimo kapomis efektas:

Priminsime, kad dantų balinimo kapomis efektas kiekvienam pacientui gali būti skirtingas. Tai priklauso nuo daugybės priežasčių: kokia paciento danties struktūra, koks dantų emalio storis, taip pat – kokia pigmento rūšis ir panašiai.

Jei norite, dantų balinimą galite atlikti lazeriu mūsų klinikoje Vilniuje. Arba galite pirkti kapas – dantų balinimas abiem būdais yra geras ir efektyvus. Dantų balinimo kapos, palyginti su dantų balinimu lazeriniu būdu, pasižymi mažesne kaina.

Konsultacijai registruokitės telefonu arba internetu