Breketai

Breketai

Breketai - tai nenuimami ortodontiniai aparatai, tvirtinami ant dantų paviršiaus. Breketai yra sudaryti iš mažų "sagučių", turinčių griovelį per vidurį, į kurį įkišama viela, jungianti visus dantis. Šiuo metu dažniausiai naudojami metaliniai breketai, pagaminti iš labai kokybiškų lydinių. Ne visi metaliniai breketai vienodi, skirtingos sistemos skiriasi forma, fiksavimo mechanizmais, ortodontinių vielų tvirtinimu, patogumu.

Breketų rūšys:

  • Vienas pagrindinių ortodontinio gydymo prietaisų - metaliniai breketai ar kitaip dar vadinamosios kabės. Tai dažniausiai naudojama breketų rūšis, tiek dėl savo veiksmingumo, tiek dėl prieinamos kainos.
  • Šiuo metu sparčiai dantų tiesinime populiarėja naujos kartos beligatūriniai breketai (pvz. DAMON), kurie turi nemažai pranašumų, lyginant su kitomis breketų sistemomis: jie estetiškesni, rečiau reikia lankytis pas gydytoją-ortodontą palaikomajam gydymui, taip pat rečiau reikia šalinti dantis tam, kad būtų ištiesintas dantų lankas. Be to, gydymas beligatūriniais breketais trunka trumpiau, tačiau jie brangesni už įprastinius metalinius breketus.
  • Vis dažniau naudojami keraminiai breketai, kurių spalva mažai skiriasi nuo danties ir todėl jie mažiau pastebimi. Keraminiai breketai galima būti dedami ant visų dantų arba tik ant labiau matomų - priekinių dantų.
  • Taip pat galimi safyriniai breketai (Inspire- Ice), t.y. tokie, kurie atspindi natūralią dantų spalvą. Dėl tokio atspindėjimo, safyriniai breketai yra praktiškai nepastebimi.

Breketų kaina

Dantų breketai parenkami individualiai, atsižvelgiant į paciento pageidavimus ir gydymo galimybes. Apsisprendusiems dantų tiesinimui pasirinkti breketus reikia nusiteikti ilgam gydymui (nuo 1 iki 2,5 metų), gan dažniems vizitams pas ortodontą kas 4-8 savaites (priklauso nuo breketų rūšies ir gydymo plano) tam, kad periodiškai būtų atlikta dantų breketų aktyvacija. Be to, reikia pasiryžti itin gerai dantų priežiūrai, dažnam valymui.

Nešiojant breketus rekomenduojami specialūs šepetėliai, papildomos dantų priežiūros priemonės.

Ortodontinis gydymas breketais:

"Pilėnės" odontologijos klinikoje Vilniuje galime atlikti įvairų ortodontinį gydymą - naudojame įvairias breketų sistemas, Invisalign, ortodontinio gydymo aparatus, plokšteles, taip pat naujausią gydymo būdą - ortodontinius implantus, kurie naudojami segmentiniam ortodontiniam gydymui. Kreivai išdygę dantys nėra tik estetinė problema, kaip dažnai manoma. Neteisingai išdygę dantys sukelia sukandimo, žandikaulio - smilkinio sąnario, kramtymo, kalbos problemas, veido profilio pakitimus, dantų nusidėvėjimą, prisideda prie karieso, dantenų ligų atsiradimo. Negydant ilgainiui sukandimo defektai paprastai progresuoja, gali atsirasti papildomų deformacijų, todėl dantų tiesinimas yra būtina sąlyga siekiant išvengti kitų deformacijų.

Ortodontinis gydymas gali būti atliekamas bet kokiame amžiuje, tik skiriasi gydymo taktika, o ją pasirinkti, visada Jums gali padėti ortodontijos specialistai klinikoje Pilėnė.

Breketų kaina

Sužinokite, kokia yra dantų tiesinimo bei breketų kaina Vilniuje. Susisiekite su mumis, jei Jus domina dantų tiesinimas ar breketai: Odontologijos klinika Vilniuje Pilenė

Breketų kaina

 

Konsultacijai registruokitės telefonu arba internetu