Dantų papuošalai

Dantų papuošalai

Svajojantiems apie išskirtinai atrodančią šypseną, siūlome iš aukštos kokybės medžiagų pagamintus ir Europos Sąjungoje sertifikuotus dantų papuošalus. Įvairiausių formų ir spalvų produktai, klijuojami ant dantų paviršių, ne tik sukuria subtilų šypsenos vaizdą, bet ir paslepia tam tikrus emalio defektus.

Ilgalaikiai ir trumpalaikiai dantų papuošalai

Išskirtinius papuošalus tvirtinti prie danties paviršiaus galima įvairiems laikotarpiams, tad yra skiriamos dvi dantų papuošalų rūšys: neilgalaikiai bei ilgalaikiai papuošalai. Specialūs, kartais vos pastebimi arba subtiliai žibantys papuošalai ant dantų yra gaminami iš visai nekenksmingų medžiagų, pavyzdžiui skaidraus cirkonio kristalo.

   Dantų papuošalų privalumai:

Su šiais dantų papuošalais galima paslėpti nedidelius priekinių dantų nekariozinius defektus: ant dantų matomų pigmentines ar fluorozines dėmes, emalio hipoplazijas. Žinoma, papuošalais maskuoti rimtų pažeidimų ar ėduonies negalima, juos reikia gydyti. Profesionalus gdytojas-odontologas nerekomenduos papuošalų ant dantų dėti ir akmenų turintiems asmenims, sergantiems burnos gleivinės ligomis arba tiems, pas kuriuos matomas akivaizdūs dantenų pakitimai.

Apie pusvalandį trunkanti dantų puošybos procedūra yra visiškai neskausminga ir nedaro jokios žalos žmogaus dantims. Jei pirmosiomis dienomis šie smulkūs papuošalai dar juntami, tai ilgainiui bet kokie pojūčiai kalbant, valgant ar valantis dantis išnyksta ir prie mažų dantų papuošalų visiškai priprantama.

   Papuošalų šalinimas

Papuošalai nuo dantų šalinami taip pat nesudėtingai, neskausmingai bei greitai. Papuošalų šalinimas neturi įtakos emalio ar pačio danties būklei, danties paviršius lieka lygus ir sveikas.

   Ką svarbu atsiminti?

  • dantų papuošalų laikymo ant dantų laikotarpis – nuo kelių mėnesių iki vienerių metų;
  • atsiklijavus papuošalui, patartina apsilankyti pas gydytoją-odontologą, kuris pašalins klijuojamos medžiagos sluoksnį;
  • kad ir kaip tvirtai laikosi dantų papuošalai, jų vertėtų neliesti rankomis ir atsakingai rūpintis burnos higiena;
  • prieš klijuojant papuošalą, ypatingą dėmesį turėtų atkreipti rūkantys ar daug kavos geriantys žmonės. Pašalinus papuošalą, toje vietoje gali matytis spalvos skirtumas. Tokiu atveju patariama balinti dantis.
 

Konsultacijai registruokitės telefonu arba internetu