Estetinė odontologija

Estetinė odontologija

Puikiai suprantame, kad šiuolaikiški žmonės nori turėti ne tik sveikus, bet ir gražius dantis. Šypsena – kiekvieno mūsų vizitinė kortelė. Tačiau kartais atsitinka taip, kad dėl vienokios ar kitokios priežasties negalime nevaržomai šypsotis.

Jei matote veidrodyje, jog Jūsų šypsena galėtų būti gražesnė, estetinė odontologija siūlo visas galimybes ją patobulinti. Įvertinę šypsenos trūkumus, mes rasime Jums tinkamiausią sprendimą. Psichologai įrodė, kad graži šypsena ne tik pagerina išvaizdą, bet ir prideda pasitikėjimo savimi. Jei nusprendėte patobulinti savo šypseną, tai galimybė ne tik pagražėti, bet ir jaustis puikiai!

Mūsų klinikos specialistai įsiklauso į Jūsų poreikius ir pasiūlo tinkamiausius sprendimus. Nuolat tobulinamės, naudojame naujausias technologijas ir gydymo būdus, todėl Jums galime sukurti „individualiai tobulas“ šypsenas. Mylime savo darbą ir vertiname tai, kad pasirenkate Vilniuje įsikūrusią kliniką „Pilėnė“. Todėl užtikriname ne tik kokybiškas paslaugas, bet ir malonų bendravimą bei komfortišką aplinką. Norime, kad pas mus jaustumėtės jaukiai ir užtikrintai.

Estetinės odontologijos specialistas suteiks Jums  išsamios informacijos, ką konkrečiai daryti tam, kad Jūsų šypsena būtų nepriekaištinga. Priklausomai nuo situacijos, mūsų gydytojai gali atlikti dantų balinimą, estetinį plombavimą, estetinį protezavimą, estetinį implantavimą, ortodontinį gydymą, kai kurias procedūras lazeriu, taip pat kitas priemones, kurias siūlo šiuolaikinė estetinė odontologija. Pavyzdžiui, Jūsų dantys gali būti papuošti įvairiais dantų papuošalais.

Visas estetinės odontologijos paslaugas ir reikiamą medicininę įrangą turime vienoje vietoje, todėl siūlome Jums platų reikiamų paslaugų asortimentą. Vieni pirmųjų Lietuvoje pradėjome taikyti CEREC 3D (estetinę keramikos restauraciją, gaminamą gydytojo kabinete) bei lazerinę odontologiją. Specializuojamės lazerinėje kosmetinėje odontologijoje ir visų rūšių terapinėje odontologijoje. Manome, kad šypsena – viena gražiausių gamtos žmogui suteiktų dovanų, todėl stengiamės maksimaliai atkartoti jos natūralumą.

Šiuolaikinio dantų restauravimo galimybės:

Kosmetinė odontologija - metalo keramika
Prieš (metalo keramika)
Kosmetinė odontologija - CEREC bemetalė keramika
Po (CEREC bemetalė keramika)

Ką konkrečiai daryti tam, kad jūsų šypsena būtų nepriekaištinga, patars estetinės odontologijos specialistas. Priklausomai nuo situacijos, gali būti pasiūlytas dantų balinimas, estetinis plombavimas, estetinis protezavimas, estetinis implantavimas, ortodontinis gydymas , kai kurios procedūros lazeriu. Taip pat dantys gali būti papuošti įvairiais dantų papuošalais . Pasitikrinti, ar jums reikia kosmetinio odontologo paslaugų galite atlikę testą.

Individualus vertinimas (vertina pats žmogus):

Emocinis

Emocinis: pagrįstas individualiais reikalavimais savo šypsenai, psichologiniu komfortu:
- Ar Jūsų šypsena turi trūkumų?
- Ar šypsantis vengiate rodyti savo dantis, užsidengiate burną?
- Ar žiūrint į gražias šypsenas žurnaluose, reklamose, niekada nekilo noras turėti tokią pat?
- Ar fotografuojantis vengiate atvirai šypsotis?
- Ar šypsotumėtės dažniau, jei turėtumėte gražesnę šypseną?
- Ar norėtumėte pakeisti savo šypseną?

Objektyvus

Objektyvus: pagrįstas vizualiniu savo šypsenos vertinimu. Atsistokite prieš veidrodį, pasistenkite plačiai, natūraliai nusišypsoti:
- Ar Jūsų dantys nebalti (pageltę, patamsėję, dėmėti)?
- Ar yra dideli tarpai tarp Jūsų dantų?
- Ar Jums trūksta danties/ų?
- Ar dantys netvarkingai išsidėstę lanke (susigrūdę, atsikišę)?
- Ar Jūsų viršutinių dantų linija neatitinka viršutinės lūpos linijos?
- Ar kurie nors Jūsų dantys atrodo per dideli/per maži; per platūs/per siauri; per trumpi/per ilgi?
- Ar linija tarp centrinių dantų nesutampa su veido vidurio linija?
- Ar dantų kandamasis kraštas nelygus, atskilinėjęs?
- Ar šypsantis dantenos atsiveria plačiai (daugiau, nei 2mm)?
- Ar dantenų linija nesimetriška?
- Ar Jums šypsantis matosi patamsėję, nenatūraliai atrodančios plombos/vainikėliai?

Jei atsakėt TAIP į nors vieną iš šių klausimų, Jums reikėtų patobulinti savo šypseną.

Profesionalūs šypsenos vertinimo pricipai (vertina gydytojas):

įvertinama:
- žmogaus amžius, lytis, veido forma, dantų forma, spalva, išsidėstymas lanke (ar nėra tarpų, susigrūdimų);
- dantų aukštis, plotis, santykis su kitais dantimis ;
- dantų simetrija su centrine veido ašimi;
- dantų santykis su dantenomis (šypsantis dantenos turėtų atsiverti ne daugiau kaip 2 mm);
- dantų linijos simetrija;
- esamų plombų, vainikėlių kokybė

Kadangi visas estetinės odontologijos paslaugas ir reikiamą medicininę įrangą turime vienoje vietoje, pasiūlysime ne tai, kas yra o tai, ko iš tikrųjų reikia. Vieni pirmųjų Lietuvoje pradėjome taikyti CEREC 3D (Estetinė keramikos restauracija, pagaminama gydytojo kabinete) bei lazerinę odontologiją. Specializuojamės kosmetinėje lazerinėje odontologijoje ir bei visų rūšių gydyme.
Manome jog natūrali šypsena - pati gražiausia, o gamtos sutvertas dantis - tobulas (nes už gamtą geriau nepadarysi), todėl stengiamės maksimaliai atkartoti natūralumą.

Konsultacijai registruokitės telefonu arba internetu