Liežuviniai breketai

Liežuviniai breketai

Vis daugiau žmonių, svajojančių apie tiesią ir nepriekaištingą šypseną, ryžtasi pokyčiams ir renkasi ortodontinį gydymą. Pats efektyviausias dantų tiesinimo būdas – breketai. Dažniausiai šios sistemos ypatingai gąsdina vyresnio amžiaus žmones, vien dėl savo estetinės išvaizdos. Tačiau, tobulėjančios  technologijos ortodontijoje siūlo naują dantų tiesinimo būdą – liežuvinius breketus.

   Liežuvinių breketų savybės

Liežuviniai breketai (kitaip ir vidiniai) yra nepastebimi ir garantuoja estetinį komfortą visą dantų tiesinimo laiką. Šių breketų sistemos yra vadinamos nematomomis, kadangi jos klijuojamos vidinėje dantų pusėje. Nešiojant vidinius breketus, niekas net neįtartų, kad žmogus tiesinasi dantis, kadangi jų išoriškai visiškai nesimato. 

Liežuviniai dantų breketai yra gaminami individualiai kiekvienam pacientui specialiose laboratorijose Vokietijoje arba Prancūzijoje. Vidiniai dantų breketai yra ploni ir plokšti, todėl visiškai priglunda prie dantų ir nesukelia nemalonaus jausmo burnos ertmėje. Ortodontinio gydymo pradžioje, pasirinkus liežuvinius breketus, gali laikinai sutrikti kalba, jaustis nemalonus liežuvio gleivinės dirginimas, tačiau šis pojūtis yra laikinas. Nors vidinių breketų priežiūra yra sudėtingesnė, o burnos higienai būtina skirti nemažai dėmesio, tačiau karieso rizika, palyginus su išorinėmis breketų sistemomis, yra mažesnė.

Vidinių breketų kaina – didelė, tačiau, nešiojant juos, niekas nesužinos apie tai, kad tiesinatės dantis. Tai optimaliausias sprendimas žmonėms, kurie nenori ar negali rinktis įprastų išorinių breketų.

Liežuviniais breketais gydymo pradžia užtrunka iki 2 mėnesių, kartais gydymas gali būti ir ilgesnis. Siekiame maksimalios estetikos visos dantų tiesinimo procedūros metu.

Pavyzdžių nuotraukos:

Liežuvinių breketų privalumai:

Geriausia estetika Yra iš aukso lydinių, t.y. Mažai alergiški

Liežuvinių breketų trūkumai:

Gydymas gali būti ilgesnis Labai brangūs Sunku adaptuotis liežuviui Sutrinka kalba Sunku valytis dantis

Konsultacijai registruokitės telefonu arba internetu