Burnos higiena

Burnos higiena

Profesionali burnos higiena - nuolatinė apsauga nuo ėduonies ir periodontito. Šias ligas sukelia bakterijos, kurios "įsikuria" ant danties paviršiaus ir dantenų vagelėje. Jos paverčia cukrų ir kitus angliavandenius į rūgštis, kurios ardo dantų struktūrą. Ilgalaikės visiems žinomos pasekmės - dantų "skylės", dantenų ir aplinkinių audinių susirgimai, kuriems stipriai pažengus dantys prarandami. Laimei, to galima išvengti kartu vykdant nuolatinę profilaktikos programą - profesionalią burnos higieną ir reguliarų kokybišką dantų valymą.

 Prieš bet kokią dantų gydymo ar balinimo procedūrą pirmiausia būtina pašalinti apnašą ir akmenis. Profesionali burnos higiena paprastai rekomenduojama maždaug kas 6 mėnesius.

Į profilaktikos programą (profesionali burnos higiena) Vilniuje esančioje mūsų klinikoje "Pilėnė" įeina:

  • Atidi dantų ir dantenų apžiūra intraoraline kamera ;
  • Kariesogeninės būklės ir dantenų susirgimų rizikos įvertinimas;
  • Profesionalus dantų nuvalymas;
  • Fluoro aplikacijos ar silantų uždėjimas.

"Pilėnėje" profesionalus nuvalymas (profesionali burnos higiena) atliekamas kombinuojant Air-flow sistemą ir ultragarsinį skalerį, be to naudojamas lazeris, kaip pagalbinė priemonė.

 

'Air-flow sistema

Air-flow idealiai nuvalo minkštąjį ir kietąjį dantų apnašą nuo dantų paviršiaus, vagelių, įdubimų ir tapdančių. Dantų higienai naudojami specialūs sodos milteliai su stipria vandens ir suspausto oro srove. Profesionali burnos higiena atliekama naudojant pažangią KAVO PROPHYFLEX 3 sistemą, kuri itin tausoja dantų paviršius ir dantenas. Labai efektyviai pašalinamas ant dantų susikaupusios dantų apnašos dėl rūkymo, juodos arbatos, kavos ar kitų dažančių maisto produktų vartojimo, dėl to po valymo dantys pašviesėja.

Ultragarsinis skaleris

Ultragarsu yra pašalinami virš dantenų ir po jomis esantys akmenys, kietos apnašos, taip pat granuliaciniai uždegiminiai audiniai ir mikroorganizmai bei jų toksinai iš dantenų kišenių. Tokia profesionali dantų higiena būtina norint palaikyti sveikas dantenas ir periodontą, o esant uždegimams ar periodontitui - sustabdyti ir gydyti. Dantenų kišenės sterilizuojamos lazeriu.

Profesionlią dantų higieną atlieka specialiai apmokytas specialistas - burnos higienistas. Jo užduotis yra rūpintis dantenų ir aplinkinių audinių sveikumu, mokyti pacientus taisyklingai prižiūrėti dantis bei dantenas ir, apskritai, supažindinti su visa burnos higiena ir svarba. Profesionalios burnos higienos seanso metu burnos higienistas patikrins dantų higienos būklę, nuvalys dantų apnašas ir akmenis, patars kaip taisyklingai valyti dantis, kokias priemones rinktis. Gera profesionali burnos higiena – pigausias jūsų dantų gydytojas. :)

Air-flow: Prieš ir Po

Burnos higienos įrankisNetinkama burnos higienaDantys po valymo

Burnos higienos įrankis, Netinkama burnos higiena ir Dantys po valymo

Profesionali burnos higiena pas mus. Kodėl verta rinktis?

Burnos higienos procedūras atlieka profesionali burnos higienistė, naudojanti visą spektrą įvairių instrumentų, medžiagų (specializuotus, jei burnoje yra implantų, atliktas estetinis plombavimas, protezavimas).

Kietasis ir minkštasis dantų apnašos nuvalomos naudojant vieną naujausių dantų apnašų šalinimo metodų „Air Flow“. 

Dantų apnašos valymui “Air flow” metodu naudojame kalcio karbonato (Kavo Prophy Pearls) miltelius. Kavo Prophy Pearls miltelių dalelelės yra apvalios ir švelnios, todėl dantų apnašos nuvalomos nebraižant dantų emalio, tausojant minkštuosius burnos audinius.

Sužinokite, kokia yra burnos higienos kaina paspaudus čia.

Konsultacijai registruokitės telefonu arba internetu