Užklotai

Užklotai

Danties restauravimas užklotais – išeitis norintiems itin gero estetinio vaizdo, tikslaus danties atkūrimo, nekintančios jo spalvos ir atsparumo nusidėvėjimui. Todėl, pavyzdžiui, kai yra pažeista daugiau nei pusę danties vainiko, kai defektas apima ir tarpdančius, rekomenduojame dantį restauruoti porcelianiniais (keramikiniais) užklotais.

Lyginant su plombų medžiaga, porcelianas yra tvirtesnis (panašaus tvirtumo kaip danties emalis), todėl puikiai atlaiko kramtymo krūvį, mažesnė danties sienelių lūžių tikimybė. Dantį restauruojant užklotu, nereikia jo šlifuoti, išsaugomi likę danties audiniai – dantis atstatomas itin estetiškai. Danties užklotu galima užkloti arba visą, arba dalį danties.

Dantų užklotų privalumai:

  • Jūsų dantį jie sustiprina iki 75 procentų.
  • danties užklotų ilgaamžiškumas siekia iki 30 metų.
  • Rekomenduojami dantų užklotai prailgina danties gyvenimą – ateityje dantis Jums gydyti teks rečiau.

Didžiausias krūvis kramtant tenka krūminiams dantims. Geras keramikinis danties užklotas ne tik atstato, bet ir padidina danties tvirtumą. Keramikiniai užklotai yra gaminami dantų technikų, todėl Jūsų danties forma yra atkuriama ypač tiksliai. Juolab, keraminius užklotus dėl spalvų galimybės galima pritaikyti taip, kad jų gali nepastebėti ir profesionalas.

Pacientams, norintiems aukščiausios estetinės kokybės, rekomenduojame rinktis būtent dantų užklotus. Šiuolaikinės technologijos leidžia pagaminti nepriekaištingos kokybės patikimus, atsparius ir natūraliai atrodančius dantų užklotus. Šiuolaikiški žmonės nori turėti ne tik sveikus, bet ir gražius dantis.

Šypsena – kiekvieno mūsų vizitinė kortelė. Estetinė odontologija siūlo visas galimybes ją patobulinti. Įvertinę šypsenos trūkumus, mes rasime Jums tinkamiausią sprendimą. Jei prarasta daugiau nei pusė danties audinių, danties užklotas gali būti geriausia išeitis. Šią paslaugą mūsų klinikoje Jums galime pasiūlyti gera kaina. Nepamirškite: jei nusprendėte patobulinti savo šypseną, tai galimybė ne tik pagražėti, bet ir jaustis puikiai.

Konsultacijai registruokitės telefonu arba internetu