Išimami dantų protezai, plokštelės

Išimami dantų protezai, plokštelės

Pacientui netekus kelių ar visų dantų, nyksta žandikaulio kaulas, keičiasi sukandimas, krypsta šalia esantys dantys, likę dantys neatlaiko protezams tenkančio krūvio, sutrinka virškinimo sistema, nukenčia žmogaus socialinis gyvenimas. Dėl to netektų dantų atstatymas yra būtinas. Jei įmanoma daromi dantų tiltai, sukami implantai, tačiau esant sveikatos ar anatominiams apribojimams burnos ertmėje – protezuojama išimamais dantų protezais. Aišku, šiuo metu jie dažniausiai naudojami kaip kosmetiniai išimami protezai. Didžiausias jų privalumas – kaina.

Kosmetiniai laikini protezai ne tik leidžia vėl gerai kramtyti maistą, bet ir gaminami taip, kad atrodytų kaip natūralūs dantys: pritaikoma spalva, forma bei dydžiai, taip atkuriant estetinį burnos vaizdą. Protezai taip pat palaiko žandikaulio sąnario funkciją, tad ateityje nejaučiamas nemalonus traškėjimas kramtant, ūžimas ausyse bei kiti nemalonūs pojūčiai.

Paprastai ši technologija pacientui tarnauja kaip laikini dantų protezai, taip pat yra taikomi tais atvejais, kai nėra galimybių implantuoti ar gaminti lanko atraminių protezų.

Priklausomai nuo paciento situacijos, galima gaminti dalinius arba pilnus išimamus dantų protezus.  Išimami dantų protezai yra tvirtinami prie gretimų dantų specialiais kabliukais, jie nepažeidžia danties paviršiaus.

Telieka, kad pacientas pats atsakingai ir kruopščiai prižiūrėtų laikinus protezus, ir graži šypsena bei sveikata grįš į gyvenimą ilgam.

Išimamų protezų privalumai:

  • žemesnė kaina

Išimamų protezų trūkumai:

  • Mažesnė estetika
  • Prastesnis laikomumas
  • “Pilnos burnos” jausmas
  • Trukdo kalbai

Konsultacijai registruokitės telefonu arba internetu