Dantų laminatės

Dantų laminatės

Jei svajojate apie nuostabią šypseną ir sveikai atrodančius priekinius dantis, kviečiame susipažinti su modernia „CEREC“ technologija ir unikaliomis dantų laminatėmis.

Dantų laminatės „CEREC“ 

„CEREC“ technologija (Chairside Economical Restoration of Esthetic Ceramics) – vienas moderniausių kosmetinės odontologijos metodų, kurio metu, pasitelkiant specialias kompiuterines skenavimo ir modeliavimo sistemas, itin tiksliai suprojektuojama paciento danties restauracija. Paprasčiau tariant, CEREC – vieno vizito protezavimas estetine keramika.

Patyręs gydytojas-odontologas vizito metu pacientui pagamina vieną iš kelių danties restauracijų: įklotą, užklotą, vainikėlį ar porceliano dantų laminates. Dantų laminavimas – tai tikslus, tvirtas ir estetiškas būdas išsaugoti gražią šypseną.

„CEREC“ dantų laminatės – labai plonos iš natūralių medžiagų (porceleno) pagamintos plokštelės, kurios specialiu cementu tvirtinamos prie priekinio danties paviršiaus. Dantų laminatės žmonėms taikomos, kai norima pagerinti estetinį danties vaizdą, pavyzdžiui, koreguoti pakitusią danties spalvą ar formą, uždaryti nedidelius tarpelius tarp dantų, atstatyti nuskilusius ar nusidėvėjusius/ nudilusius dantis, pažeistus karieso dantis arba siekiant patiesinti labai nežymiai pasisukusius dantis. CEREC dantų laminatės sugrąžina dantų estetiką ir funkcijas. 

Kaip atliekama dantų laminavimo procedūra? 

Pagal individualius pageidavimus, dantų laminavimas galimas 10 viršutinių ir 10 apatinių dantų (iki krūminių dantų), o jo trukmė priklauso nuo pačios situacijos, tačiau paprastai 4 dantims šlifavimas, modeliavimas ir laminačių gamyba užtrunka apie 6 valandas.

„CEREC“ laminatės nepažeidžia šalia esančių dantų. Jų sudėtis labai panaši į tikrąjį danties emalį, o dėl ypatingai glotnaus restauracijos paviršiaus ant jos beveik nesikaupia apnašos, nekinta nei blizgesys, nei spalva. Šias laminates organizmas puikiai toleruoja. Tačiau, visgi pabrėžiama, jog tokios dantų laminatės nerekomenduojamos, kai paciento dantys yra labai stipriai pažeisti (karieso, traumų, dantis yra daug kartų plombuotas). „CEREC“ technologija pagamintos dantų laminatės neskyla, yra tvirtos ir ilgaamžės (jos tarnauja iki 10-15 metų). Jų priežiūra yra lygiai tokia pati kaip ir sveikų dantų.

Dantų laminatės - kaina

Lyginant su estetiniu plombavimu, dantų laminatės kaina yra kiek didesnė, tačiau jų pranašumų ne vienas – ilgaamžiškumas, tvirtumas, estetika.

Dantų laminatės - privalumai:

  • Maksimalus estetiškumas
  • Ilgalaikiškumas
  • Patvarumas

Dantų laminatės - trūkumai:

  • Kainuoja daugiau nei estetinis plombavimas

Konsultacijai registruokitės telefonu arba internetu