Dantų balinimo kapos

Dantų balinimo kapos

Dantų balinimas kapomis – vienas paprasčiausių būdų šypsenai suteikti kerinčio baltumo. Tai – efektyvus, visai neskausmingas ir šiuolaikiškas dantų balinimo būdas.

Dantų balinimas kapomis namuose 

Speciali metodika leidžia žmogui tiesiog namuose per maždaug dvi savaites (apie 10-14 dienų) susikurti kur kas baltesnę šypseną. Dantų balinimo kapos gaminamos individualiai pagal laboratorijoje padarytus dantų atspaudus. Vėliau šios kapos yra pripildomos balinamojo gelio ir uždedamos ant dantų visai nakčiai.

Toks būdas balinti savo dantis nė neišėjus iš namų yra visiškai saugus. Dantys prie specialių balinimo medžiagų yra pratinami palaipsniui, tad išvengiama įvairių šalutinių reakcijų ir nemalonių pojūčių. Dantų baltumo lygis su dantų balinimo kapomis yra taip pat lengvai kontroliuojamas: kuo ilgiau laikysite kapas, tuo baltesnį dantų atspalvį išgausite. Žinoma, pajutus nemalonų dantų, dantenų jautrumą, visada galima nutraukti balinimo procedūrą, o atslūgus šiems pojūčiams – procesą tęsti.

Iš organizmui nekenksmingų medžiagų pagamintos plastikinės kapos kiekvieną vakarą turėtų būti pripildytos balinančio gelio, prieš tai kruopščiai išsivalius dantis su šepetėliu ir siūlu. Balinamoji medžiaga yra įšvirkščiama tose kapos paviršiuose, kurie yra balinami. Preparato perviršis gali neigiamai veikti dantenas, tad nesistenkite naudoti daugiau balinamojo gelio negu reikia.

   Kada negalimas dantų balinimas kapomis?

  • jei turite dantų su plombomis, vainikėliais, laminatėmis. Tokiu atveju balinimas kapomis neveiksmingas, nes po jo gali tekti senas plombas ar vainikėlius pakeisti;
  • esant negyviems dantims, nes pastarųjų balinimas vyksta iš vidaus;
  • jeigu esate alergiškas karbamido peroksidui ar kitoms sudėtinėms balinamojo gelio dalims;
  • susiduriant su intensyviu kariesu arba jautriais dantimis;
  • jei nešiojate breketus ar sergate periodontitu.

Dantų balinimo instrukcija – nesudėtinga. Tereikia atsiminti gydytojo-odontologo rekomendacijas, kada ir kiek balinamųjų preparatų naudoti ir kaip prižiūrėti kapas. Kaskart išsiėmus kapas iš burnos būtina jas praskalauti vandeniu ir įprastai išsivalyti dantis šepetėliu.

Kartais po procedūrų dantys tampa jautresni, todėl patariama burną skalauti pastomis, kurių sudėtyje yra fluoro. Susidūrę su rimtesniu šalutiniu poveikiu, kreipkitės į medikus.

Šiandien dantis prieinama kaina galima balinti ir namuose. Kurkite baltesnę šypseną ir džiuginkite ja aplinkinius.

Konsultacijai registruokitės telefonu arba internetu