Intraoralinė kamera

Skaitmeninė intraoralinė kamera – svarbi priemonė šiuolaikinėje odontologinėje klinikoje. Kamera leidžia gydytojui matyti iki 100 kartų padidintą vaizdą, taip ypatingai palengvindama ir pagerindama diagnostiką bei gydymą. Intraoralinė kamera – puiki komunikacijos tarp paciento ir gydytojo priemonė; vaizdas išties atstoja tūkstančius žodžių. Monitoriuje matomas vaizdas leidžia gydytojui tinkamai paaiškinti numatomą gydymo planą. Kamera taip pat leidžia efektyviai dokumentuoti gydymo procedūras bei rezultatus ir palyginti su prieš tai buvusia būkle.

Plačiau

Skaitmeninis rentgenas

Šiuolaikinei odontologijai būdinga sparti diagnostikos ir gydymo metodų plėtra bei tradicinių metodų tobulėjimas. Dar 1895 metais prof. W.K. Rentgeno atrasti spinduliai išlieka viena svarbiausių diagnostinių priemonių šiuolaikinėje medicinoje bei odontologijoje (pats Rentgenas buvo fizikas, tačiau jau 1896 šie spinduliai imti naudoti medicinoje). Modernios skaitmeninės technologijos sparčiai keičia ir šią tradicinę diagnostikos sritį. Dar nesenai buvę itin reti, šiandien skaitmeniniai rentgeno aparatai tampa odontologinių klinikų kasdienybe. Klinika ,,Pilėnė'' ir čia lieka ištikima principui savo pacientams siūlyti tai, kas šiandien geriausia ir pažangiausia pasaulyje. Taigi rentgeno nuotraukos pas mus daromos naudojant ultramodernią Vokietijos firmos ,,Sirona" sistemą Sidexis.

Plačiau

Panoraminis rentgenas

Skaitmeninis panoraminis rentgenas

Panoraminė rentgeno nuotrauka (ortopantomograma) - labai svarbi diagnostinė priemonė odontologijoje. Tai nuotrauka, apimanti visą burną ir aplinkui esančias sritis (apatinio žandikaulio sąnarius bei žandikaulių ančius (sinusus)).

Panoraminės nuotraukos diagnostinė vertė gydytojui labai didelė: joks kitas diagnostinis testas, atliktas atskirai, neduoda tiek daug informacijos apie paciento dantų ir burnos audinių būklę.

Plačiau