CEREC 3D

CEREC išvertus iš anglų kalbos (Chairside Economical Restoration of Esthetic Ceramics) reiškia Estetinė keramikos restauracija, pagaminama gydytojo kabinete. Šia sistema, naudojant tvirtą ir labai estetišką porceliano medžiagą, galima greitai, preciziškai ir ekonomiškai atstatyti pažeistą dantį. CEREC restauracijų estetika yra praktiškai ideali, o komfortas pacientui -maksimalus.

 Kaip CEREC 3D veikia?

Pirmiausia, pažeistas dantis preparuojamas, tada apipurškiamas specialiais kontrastiniais milteliais. Naudojant kompiuteriu valdomą infraraudonųjų spindulių kamerą, padaroma trimatė danties nuotrauka - optinis atspaudas.

Gydytojas mato optinį atspaudą kompiuterio ekrane ir trimatėje erdvėje sumodeliuoja restauraciją. Pacientas gali stebėti, kaip kuriamas jo būsimas dantis.

Kompiuteriu galima sukurti maksimaliai tikslią restauraciją. Tada specialus skaitmeninis gaminimo prietaisas deimantiniais mikrogrąžteliais iš keraminio blokelio išfrezuoja danties restauraciją. Mikroprocesoriaus valdomi deimantiniai mikrogrąžteliai yra precizinis instrumentas, todėl CEREC restauracijų tikslumas yra praktiškai idealus. Restauracija pricementuojama naudojant adhezinę sistemą. Porcelianas yra natūrali medžiaga, savo tvirtumu ir skaidrumu maksimaliai artima tikram danties audiniui.