Wand

“Stebuklingoji lazdelė“ – The Wand (CompuDent)
Nujautrinanti anestetiko injekcija – įprastinė kiekvienos odontologinės klinikos kasdienybė. Pacientai jau žino, kad pats dantų gydymas vietinėje nejautroje - neskausmingas. Tačiau daugkartinės pacientų apklausos įvairiose šalyse rodo, kad didžioji dauguma pacientų (o ypač vaikai ir vyrai) to „bakstelėjimo“ švirkštu bijo ir jaučia diskomfortą pačios injekcijos metu.

 

Šiandien jau galima gydyti dantis lazeriu apskritai išvengiant anestetiko injekcijos, būtent tai klinikoje „Pilėnė“ ir yra sėkmingai daroma. Visgi, dažnai reikalingas tradicinis gydymas, kuriam vietinis nujautrinimas būtinas. Tokiose situacijose išvydęs švirkštą pacientas vėl nejaukiai susigūžia ir visas įsitempia...

Klinikos ,,Pilėnė" rūpestis - mūsų pacientų komfortas! Pasakykite savo gydytojui, kad pageidaujate visiškai beskausmio nujautrinimo ir būsite maloniai nustebinti. JAV kompanijos Millestone Scientific prietaisas The Wand/ CompuDent – speciali mikroprocesoriaus valdoma nujautrinimo sistema, skirta būtent tam, kad pacientas nieko nepajustų!

Wand - Stebuklingoji lazdelė

Tradicinis medicininis švirkštas buvo išrastas 1853 metais, o dantų gydymui vietinę nejautrą 1920 m. pirmasis pradėjo naudoti JAV odontologas Cook. The Wand (CompuDent) – pirma esminė naujovė šioje srityje per tokį ilgą laiką! Tai bešvirkštė kompiuterinė anestezijos sistema, o pati „lazdelė“ (antgalis) panaši į plonutį rašiklį ar teptuką. Sistema veikia kitaip nei švirkštas – anestetikas suleidžiamas kontroliuojamu greičiu ir slėgis, susidarantis audiniuose, yra net 20 kartų mažesnis nei leidžiant įprastiniu būdu. Dar svarbiau, kad ši sistema efektyvesnė už įprastinį švirkštą – ji leidžia nujautrinti tik gydomą dantį ir po gydymo nelieka nemalonaus nutirpusio skruosto ar atkritusios lūpos jausmo. Išbandykite nujautrinimą klinikoje „Pilėnė“ su The Wand: pojūtis bus visai kitoks nei įprastai; tiksliau, išvis nebus jokio pojūčio. Po to Jums jau niekada daugiau nebereiks bijoti nujautrinančio švirkšto!