CEREC 3D

CEREC išvertus iš anglų kalbos (Chairside Economical Restoration of Esthetic Ceramics) reiškia Estetinė keramikos restauracija, pagaminama gydytojo kabinete. Šia sistema, naudojant tvirtą ir labai estetišką porceliano medžiagą, galima greitai, preciziškai ir ekonomiškai atstatyti pažeistą dantį. CEREC restauracijų estetika yra praktiškai ideali, o komfortas pacientui -maksimalus.

Plačiau

Mikroskopija

Operacinis mikroskopas – viena iš būtinybių šiuolaikinėje odontologinėje klinikoje. Mikroskopija ypač būtina efektyviam endodontiniam (danties šaknų kanalų) gydymui. Neretai tik mikroskopo dėka pavyksta aptikti ketvirtą krūminio danties kanalą ar užkalkėjusius kanalus. Jeigu gydantis odontologas neras sunkiai matomo kanalo, tai šis liks neišsterilizuotas ir neužplombuotas. Tokiu atveju infekcija danties šaknyje išlieka, ir endodontinio gydymo rezultatai gali būti blogi. Taigi neretai tik mikroskopas leidžia specialistui būti tikram, kad tikrai viskas padaryta tinkamai ir iki galo.

Plačiau

Wand

“Stebuklingoji lazdelė“ – The Wand (CompuDent)
Nujautrinanti anestetiko injekcija – įprastinė kiekvienos odontologinės klinikos kasdienybė. Pacientai jau žino, kad pats dantų gydymas vietinėje nejautroje - neskausmingas. Tačiau daugkartinės pacientų apklausos įvairiose šalyse rodo, kad didžioji dauguma pacientų (o ypač vaikai ir vyrai) to „bakstelėjimo“ švirkštu bijo ir jaučia diskomfortą pačios injekcijos metu.

Plačiau

A PRF

A-PRF – tai trombocitais praturtintas fibrinas, gaunamas iš paciento kraujo specialaus metodo pagalba.
A-PRF yra morfogenetinių kaulų baltymų, vaskuliarinio endotelinio augimo faktoriaus. Šie faktoriai yra ypač svarbūs kaulų regeneracijai, kaulų rekonstrukcinėms operacijoms, žaizdų gijimui.

Plačiau

Videoakiniai

Tam, kad neprailgtų gydymo laikas, pacientai per specialius videoakinius gali stebėti pasirinktus filmus, koncertus.

Plačiau